SLAVIA OPAVA

MUŽSTVA

Naše mužstva bodovala, jak v kategorii dorostů, tak i v žákovské kategorii. Pouze mužům se zápas v Heralticích bodově nevyvedl.
O víkendu také započaly sezonu i přípravky.

Hned na úvod sezóny, čekal naše muže těžký zápas s Budišovem nad Budišovkou. Rozhodující byla 36 minuta, kdy jeden z hostujících hráčů dostal červenou kartu. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Ve druhém poločase již byl k vidění pouze jediný gól, do sítě hostů. Utkání tak skončilo 3:1 pro Slavii .

Mezinárodní přátelské utkání v podání mladších žáků , bylo k vidění dnes na Minervě. K prověrce před sezonou si pozvali celek z Branic ( akademia piłkarska orzeł branice ) Dva současně běžící zápasy na hlavním hřišti ,přinesly nespočet gólů a krásných akcí.Přátelská atmosféra ,byla završena společným obědem.

Přípravné utkání začali jako tradičně s Kylešovicemi, první poločas se klukům vůbec nepovedl jako kdyby spali zimním spánkem a zaslouženě prohrávali 0:2 druhý poločas jsme se trochu zlepšili a otočili zápas na 3:2.