První porážka v přípravě

24.02.2024

FK Slavia Opava – TJ Hradec nad Moravicí   0:1  (0:1)


Branka: hosté v 21. minutě

Rozhodčí: Čelůstka Filip - 

Sestava Slavia Opava 1. poločas:

Honka - Škrobánek (25´ Rádek), Říčný, Matějek, Pavlíček - Melecký, Henčl, Klimeš, Štencel - Prchala (39´  Hanslík Jakub), Žižka.

Sestava Slavia Opava 2. poločas:

Honka - Rádek, Říčný, Matějek, Pavlíček ( 62´  Poštulka ) - Štencel ( 62´  Škrobánek ), Klimeš ( 78´  Henčl ), Melecký, Hanslík Jakub - Žižka, Henčl ( 67´  Hanslík Matěj ).


Hodnocení utkání trenéra Slavie Dalibora Fišera:

Dnes nemohu klukům upřít snahu. Snažili jsme se po celé utkání být aktivní, myslím si, že se nám to celé utkání dařilo. Většinu utkání jsme měli míč na kopačkách, bohužel jsme se neuměli prosadit proti devíti lidem na malém prostoru před vápnem soupeře. Soupeř spoléhal na brejky a ve finále měl několik výborných šancí. Naopak my jsme dnes šance neměli. Vyjma na konci utkání, ale bohužel gól jsme nevstřelili. I přes porážku mne pár věcí potěšilo. Hráli jsme dobře organizovaně, bylo několik zajímavých herních situací z naší strany, kdy bylo vidět, že si konečně na sebe zvykáme. Musíme však ještě více zapracovat na rychlosti práce s míčem, nepředržování míče a hlavně si více věřit v založení útočné akce.