Starší žáci

ročníky 2009 a 2010 

Vrchní řada zleva: Matěj Valík(trenér), Tadeáš Endrych, Sebastián Pobořil , Daniel Kurka, Richard Režnárek, Šimon Klapuch, Marek Zavadil, Milan Petík, Vojtěch Unucka, Václav Volný, Štěpán Malík, Jakub Hoblík(trenér).

Spodní řada zleva: Dominik Křesťan, Vojtěch Cihlář, Daniel Směja, Filip Doleží, Alex Schiesser, Janek Strojný, Tomáš Maitner, Ondřej Muller, Jakub Lissek, Daniel Škobrtal.

Realizační tým

Matěj Valík - 739 137 715
Jakub Hoblík - 774 639 262

Soupiska

Vojtěch Cihlář
Filip Doleží
Tadeáš Endrych
David Feilhauer
Vít Gola
Šimon Klapuch
Jakub Krajčí
Daniel Kurka
Dominik Křesťan
Jakub Lissek
Štěpán Malík
Tomáš Maitner
Ondřej Muller
Milan Petík
Sebastián Pobořil
Richard Režnárek
Alex Schiesser
Daniel Směja
Janek Strojný
Daniel Škobrtal
Vojtěch Unucka
Václav Volný
Marek Zavadil
Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
Starší a mladší žáci 19.8. 9:00 - 10:45 Frenštát pod Radhoštem FK Slavia Opava 1:8
Starší a mladší žáci 26.8. 10:00 - 11:45 Krnov FK Slavia Opava UT 1:7
Starší a mladší žáci 30.8. 16:30 - 15:00 FK Slavia Opava Rýmařov 7:3
Starší a mladší žáci 3.9. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Bohumín 2:6
Starší a mladší žáci 9.9. 14:30 - 16:15 Nový Jičín FK Slavia Opava UMT Nový Jičín 5:2
Starší a mladší žáci 17.9. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Ostrava - Jih 3:1
Starší a mladší žáci 23.9. 10:15 - 12:00 Staříč FK Slavia Opava 2:6
Starší a mladší žáci 1.10. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Vřesina 3:6
Starší a mladší žáci 8.10. 10:00 - 11:45 Vítkovice B FK Slavia Opava UT Vista 8:7
Starší a mladší žáci 15.10. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Hlučín 2:13
Starší a mladší žáci 21.10. 10:45 - 12:30 Petřkovice FK Slavia Opava 1:2
Starší a mladší žáci 29.10. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Bruntál 3:15
Starší a mladší žáci 4.11. 9:00 - 10:45 Baník Albrechtice FK Slavia Opava 1:7
Starší a mladší žáci 31.3. 10:00 - 11:45 Rýmařov FK Slavia Opava 5:3
Starší a mladší žáci 6.4. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Frenštát pod Radhoštěm 6:3
Starší a mladší žáci 14.4. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Krnov 0:3
Starší a mladší žáci 20.4. 10:00 - 11:45 Bohumín FK Slavia Opava 8:1
Starší a mladší žáci 27.4. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Nový Jičín 1:3
Starší a mladší žáci 5.5. 14:00 - 12:30 FC Ostrava-Jih FK Slavia Opava 1:1
Starší a mladší žáci 8.5. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Baník Albrechtice 8:0
Starší a mladší žáci 12.5. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Staříč 0:1
Starší a mladší žáci 19.5. 13:00 - 14:45 FC Vřesina FK Slavia Opava 0:5
Starší a mladší žáci 25.5. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Vítkovice B 2:5
Starší a mladší žáci 1.6. 10:00 - 11:45 Hlučín FK Slavia Opava
Starší a mladší žáci 8.6. 9:00 - 10:45 FK Slavia Opava Petřkovice
Starší a mladší žáci 15.6. 10:00 - 11:45 Bruntál FK Slavia Opava

Výsledky