Články

Krásný areál a perfektní pažit sliboval kvalitní fotbal dorostu . V kobeřicích byl první zápas našich borců ze straší kategorie naplánován až na 12:30.

Krajský přebor našeho dorostu nabídl domácí zápasy proti Frenštátu pod Radhoštěm. Obě naše katogorie nedokazli bodovat a všechny body si tak Frenštát odvezl . Oba zápasy skončili rozdílovým gólem . Další víkend nabídne zápas na těžké půdě Kobeřic.

Dorost si s Petřkovicemi body rozdělil rovným dílem Zatímco si mladší kategorie dokázala na domácí půdě se soupeřem hravě poradit, starší bohužel těsně prohráli a jejich vítězná série je tak u konce.

Slavistický dorost dnes vyrazil do Darkoviček. Tradičně v 10:00 zahajili dvojzápas starší kategorie . Již v prvním poločase slávisté skórovali a to Fuchsig ve 24 minutě. Ve druhém dějství Bosák, až v 89 minutě utnul domácím myšlenku na vyrovnání. Konečný stav utkání 0:2.

Slávistický dorost zavítal na úvod druhé části sezony do Hlubiny. Starší s výkopem v 9:30, inkasovali hned v 17 minutě z pokutového kopu po faulu na Peňáze. Penálta byla tak jediným gólem v prvním poločase. Nadějné skóre v 67 minutě utnul Závěta , který nekompromisně zvýšil náskok na 2:0. Stejný hráč poslal míč do sítě Slávie i v 72 minutě....

O tomto víkendu se nám opět rozebíhají soutěže, jako první se představí A tým, který zajíždí do Velkých Hoštic, v neděli poté dorostenecké týmy zahájí jarní část utkáním na Hlubině v Ostravě.

O víkendu vyjížděli mladší žáci bojovat do Města Albrechtic. Na Slávisty čekalo hned 9 další soupeřů především z různých koutů Moravskoslezského kraje. Velké konkurence se ale kluci nezalekli a turnaj zcela jednoznačně ovládli s výsledným skórem 17:3.