A - tým |
Sobota |
23.3. |
15:00 |
Velké Hoštice |
FK Slavia Opava |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
24.3. |
9:30 - 11:45 |
Hlubina |
FK Slavia Opava |
8:00 - 14:15 |
. |
|
|
|
|
|
|
A - tým |
Sobota |
30.3. |
ZRUŠENO |
FK Slavia Opava |
Bruntál B |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
31.3. |
10:00 - 12:15 |
FK Slavia Opava |
Frýdek Místek B |
|
Starší a mladší žáci |
Neděle |
31.3. |
10:00 - 11:45 |
Rýmařov |
FK Slavia Opava |
8:00 - 14:30 |
. |
|
|
|
|
|
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
6.4. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
Frenštát p. Radhoštěm |
|
A - tým |
Sobota |
6.4. |
12:30 |
Krásné Loučky |
FK Slavia Opava |
11:00 - 15:15 |
Starší + mladší dorost |
Neděle |
7.4. |
10:00 - 12:15 |
Bruntál |
FK Slavia Opava |
8:15 - 15:15 |
|
|
|
|
|
|
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Středa |
10.4. |
16:00 |
Brumovice/Velké Heraltice |
"FK Slavia Opava ""B""" |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší + mladší dorost |
Sobota |
13.4. |
9:30 - 11:45 |
Stará Bělá |
FK Slavia Opava |
7:45 - 14:30 |
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Sobota |
13.4. |
12:15 |
Úvalno |
"FK Slavia Opava ""B""" |
|
A - tým |
Sobota |
13.4. |
16.00 |
Budišov nad Budišovkou |
FK Slavia Opava |
14:15 - 18:45 |
Starší a mladší žáci |
Neděle |
14.4. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
Krnov |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Úterý |
16.4. |
16:30 |
FK Slavia Opava |
"SFC Opava ""B""" |
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Středa |
16.4. |
16:30 |
FK Slavia Opava |
Holasovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Pátek |
19.4. |
16:30 |
Štáblovice |
FK Slavia Opava |
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Sobota |
20.4. |
10:00 |
"FK Slavia Opava ""B""" |
VOLNO |
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
20.4. |
10:00 - 11:45 |
Bohumín |
FK Slavia Opava |
8:15 - 14:15 |
A - tým |
Sobota |
20.4. |
16.00 |
FK Slavia Opava |
Zlatníky |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
21.4. |
10:00 - 12:15 |
FK Slavia Opava |
Kravaře |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Úterý |
23.4. |
16:30 |
Komárov |
FK Slavia Opava |
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Čtvrtek |
25.4. |
17:00 |
Vítkov |
"FK Slavia Opava ""B""" |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
27.4. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
Nový Jičín |
|
A - tým |
Sobota |
27.4. |
16.30 |
Vítkov |
FK Slavia Opava |
15:00 - 19:15 |
Starší + mladší dorost |
Neděle |
28.4. |
10:00 - 12:15 |
Darkovičky |
FK Slavia Opava |
8:30 - 15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Pondělí |
29.4. |
17:00 |
Štítina |
FK Slavia Opava |
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Pondělí |
29.4. |
17:00 |
Vítkov |
FK Slavia Opava - UT |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Sobota |
4.5. |
10:00 |
"FK Slavia Opava ""B""" |
Hlavnice/Litultovice |
|
A - tým |
Sobota |
4.5. |
16:30 |
FK Slavia Opava |
Stará Ves |
|
Starší + mladší dorost |
Sobota |
4.5. |
10:00 - 12:15 |
FK Slavia Opava |
Petřkovice |
|
Starší a mladší žáci |
Neděle |
5.5. |
14:00 - 12:30 |
FC Ostrava Jih |
FK Slavia Opava |
11:00 - 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Úterý |
7.5. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Velké Hoštice |
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Úterý |
7.5. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Hlavnice |
|
Starší a mladší žáci |
Středa |
8.5. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
B. Albrechtice |
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Čtvrtek |
9.5. |
17:00 |
Slavkov |
"FK Slavia Opava ""B""" |
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Čtvrtek |
9.5. |
17:00 |
Mokré Lazce/Háj ve Slezsku |
FK Slavia Opava |
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Pátek |
10.5. |
17:00 |
Litultovice |
FK Slavia Opava |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší + mladší dorost |
Sobota |
11.5. |
9:30 - 11:45 |
Krnov |
FK Slavia Opava |
8:00 - 14:30 |
A - tým |
Neděle |
12.5. |
15:00 |
Krnov B |
FK Slavia Opava |
13:30 - 17:45 |
Starší a mladší žáci |
Neděle |
12.5. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
Staříč |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Čtvrtek |
16.5. |
17:00 |
"FK Slavia Opava ""B""" |
Budišov n/B |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší + mladší dorost |
Sobota |
18.5. |
10:00 - 12:15 |
FK Slavia Opava |
Frenšát p. Radhoštěm |
|
A - tým |
Sobota |
18.5. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Lichnov |
|
Starší a mladší žáci |
Neděle |
19.5. |
13:00 - 14:45 |
FC Vřesina |
FK Slavia Opava |
11:30 - 17:00 |
|
|
|
|
|
|
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Úterý |
21.5. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Oldřišov |
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Úterý |
21.5. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Zlatníky/Stěbořice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Čtvrtek |
5/23/24 |
17:00 |
"FK Slavia Opava ""B""" |
Holasovice/Vávrovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
25.5. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
Vítkovice B |
|
A - tým |
Sobota |
25.5. |
17.00 |
Malé Hoštice |
FK Slavia Opava |
|
Starší přípravka 1+5 sk.B |
Neděle |
26.5. |
10:00 |
Malé Hoštice |
FK Slavia Opava |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
26.5. |
12:30 - 14:45 |
Kobeřice |
FK Slavia Opava |
11:10 - 17:15 |
|
|
|
|
|
|
|
Mladší přípravka 1+4 sk.C |
Úterý |
28.5. |
17:00 |
Slavkov |
FK Slavia Opava |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
1.6. |
10:00 - 11:45 |
Hlučín |
FK Slavia Opava |
8:35 - 14:00 |
A - tým |
Sobota |
1.6. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Jindřichov |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
2.6. |
10:00 - 12:15 |
FK Slavia Opava |
Horní Suchá |
|
Mladší žáci 1+7 sk.C |
Neděle |
2.6. |
16:00 |
Štáblovice |
"FK Slavia Opava ""B""" |
|
|
|
|
|
|
|
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
8.6. |
9:00 - 10:45 |
FK Slavia Opava |
Petřkovice |
|
A - tým |
Sobota |
8.6. |
17:00 |
Hradec nad Moravicí |
FK Slavia Opava |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
9.6. |
14:30 - 16:45 |
Velká Polom |
FK Slavia Opava |
13:00 - 19:15 |
|
|
|
|
|
|
|
Starší a mladší žáci |
Sobota |
15.6. |
10:00 - 11:45 |
Bruntál |
FK Slavia Opava |
10:00 - 11:45 |
A - tým |
Sobota |
15.6. |
17:00 |
FK Slavia Opava |
Slavkov |
|
Starší + mladší dorost |
Neděle |
16.6. |
10:00 - 12:15 |
FK Slavia Opava |
Polanka nad Odrou |
|