A tým zahájil přípravu na nový soutěžní ročník

18.07.2023

A tým zahájil v úterý 18. července přípravu na nový soutěžní ročník.

 Prvního tréninku se zúčastnilo 19 hráčů z celkového počtu 26, včetně nového trenérského dua Dalibor Fišer, Jan Mařádek.

Oproti minulé sezóně již v kabině nebyly k vidění dvě tváře. Do Slavkova odešel brankář Tomáš Mrázek a Nguyen Xuan Thuan byl "ukraden" Velkými Heralticemi ve volném přestupovém oknu 19. června.

Naopak zpět do slávistické rodiny můžeme přivítat špílmachra Michala Laníka, který se vrací po ročním působením v polském týmu KS ORZEL BRANICE. Dále se do týmu z dorostu posunuli hráči Daniel Klimeš a Matyáš Poštulka. Do přípravy se rovněž zapojil po zranění kolenního křížového vazu Žižka Antonín.

V rámci přípravy se A tým utká 22.7. přípravného utkání na Hradci nad Moravicí. O týden později v neděli 30. července zavítají v rámci pohárového utkání do Radkova. V případě postupu o týden později se A tým utká dalšího pohárového utkání. První mistrovské utkání čeká naše borce v neděli 13. srpna v Bruntále s místním B týmem.

Aktuální soupiska A týmu:

Binar Jan, Boček Tomáš, Hanslík Jakub, Henčl Šimon, Hoblík Jakub, Klimeš Daniel, Kratochvil Ivo, Laník Michal, Maisel David, Mantey Samuel, Melecký Ondřej, Mikuš Ondřej, Pavlíček Michal, Pechník Jan, Poštulka Matyáš, Prchala Matěj, Musch Martin, Rýž Tomáš, Říčný Matěj, Schneider Jan, Škrobánek Martin, Štencel Jakub, Matějek Tomáš, Valík Matěj, Vrána Jiří, Žižka Antonín.

Hlavní trenér: Fišer Dalibor
Asistent trenéra: Mařádek Jan