Dorost v Hlubině bez bodů

25.03.2024

Neděle 24.3. 2024

Slávistický dorost zavítal na úvod druhé části sezony do Hlubiny. Starší s výkopem v 9:30, inkasovali hned v 17 minutě z pokutového kopu po faulu na Peňáze. Penálta byla tak jediným gólem v prvním poločase. Nadějné skóre v 67 minutě utnul Závěta , který nekompromisně zvýšil náskok na 2:0. Stejný hráč poslal míč do sítě Slávie i v 72 minutě. Stav 3:0 . Slávistický Matěj Matýsek uzavřel skóre na 3:1 pro domácí.

Mladší dorost body také nebral. První poločas (2:1) a začátek druhého poločasu  nasvědčoval tomu, že by mojli slávisté body odvézt. Vašíček na začátku druhé půle dokonce  srovnal na 2:2, parádním  výstavním kouskem ze standartní situace, kdy střelou přes zeď  vymetl pavučiny levého rožku brankáře Revy. K vidění byly další góly,ketré uzavřely účet na 6:3.