Dorost v Kobeřicích nebodoval

26.05.2024

Krásný areál a perfektní pažit sliboval kvalitní fotbal dorostu . V kobeřicích byl první zápas našich borců ze straší kategorie naplánován až na  12:30.

Slavisté drželi s domácími vyrovnanou partii do 44´ minuty. V tomto čase dostal náš stoper červenou kartu , za zatežení za dres pronikajícího utočníka Kobeřic. Nutno podotknout ,že červená karta byla přísná. Ve druhém poločase byla převaha jednoho hráče v poli okamžitě znát a gólově to potvrdil i útok domácích . 1:0.  Po zmatku v obraně inkasovali slavisté druhý gól. Kobeřice byly hladové po dalších gólech a tak 87 minutě zavěsily třetí. Čtvrtým gólem domácí stanovili skóre na 4:0 pokutovým kopem, po faulu v šestnátce.

Mladší  dorost také nadokázal bodovat a prohrál vysoko 6:1 . Jediný gól za slavisty dal Kurka. Domácí Mrva si z obrany slavie udělal dobrý den a to hned pětkrát ikdyž třetí gól byl "jen" penaltový.