26.05.2019

MUŽI:

Neděle 26. 5. 2019 17:00

Píšť - Slavia Opava   2:1 (1:0)

24 kolo nabídlo utkání mužů. Slavie Opava jela do Píště. V duelu Slavií měla gólově navíc ta z Píště. Utkání skončilo pro domácí 2:1. Jedinou naší střelou mezi tři tyče , zařídil D. Maisel. Hlavnice se po včerejší výhře tak bodově dotáhla na naši Slavii..

24. kolo DOROST  25.5.

Krajský přebor starší dorost

Horní Suchá - Slavia Opava 1:5 (1:4)

Krajský přebor mladší dorost

Horní Suchá- SLAVIA OPAVA  3:2(1:1)

STŘELCI: 37. Kucharczyk Daniel, 51. Teplanský Roman, 76. Pawlas Jiří - 33. Melecký Ondřej, 59. Nguyen Xuan Thuan

ŽÁCI:

Neděle 26. 5. 2019 09:00 STARŠÍ

Slavia Opava - Budišov nad Budišovkou 3:0 (1:0)

Nedělní duel starších žáků proti Budišovu ,skončil výhrou 3-0 pro červenobílé! Zápas druhého s třetím v tabulce , nabízel výborný fotbal. Slávisté nejen svou bojovností ale také výbornou kombinací zaslouženě vyhráli.

Neděle 26. 5. 2019 10:45 MLADŠÍ

Slavia Opava - Budišov nad Budišovkou 3:1 (2:1)

Mladší žáci proti Budišovu odehráli svůj nejlepší zápas sezóny. Šedesát minut napětí skončilo výhrou Slavie 3-1. Kluci dokázali porazit doposud neporažený tým sezóny. K vidění byly dokonce i tři žluté karty , ovšem pouze na straně Budišova. Za svou bojovnost si dnes kluci zaslouženě připisují všechny body.

PŘÍPRAVKY:

Slavia - Raduň  4:11     24.5.

Také starší přípravce se výsledkově nedařilo. Kluci v páteční podvečer , vyzvali Raduň. První poločas rozhodl o vítězství hostů 0-6. Slavie už ve druhé půli začala bojovat a bylo to znát i na střelecké listině. Kluci čtyřmi góly výsledek jen kosmeticky upravili na 4:11.

Holasovice - Slavia  6:11        26.5.

Starší přípravka v Holasovicich zvítězila 6:11

Chlebičov -Slavia 20:3   24.5.

Čtvrteční odpoledne nastoupila naše mladší přípravka k dalšímu zápasu proti Chlebičovu kde kluci sice bojovali, ale góly padaly většinou z nohou soupeřů a kluci prohrali 20:3

Kylešovice- Slavia   7:7   23.5.

Starší přípravka 23.5.  v 17 hodin nastoupila v Kylešovicích na své MU. Oba celky bojovali o vítězství. Skóre se kolébalo ze strany na stranu. Naši borci vedli ke konci klání 6:7. Bohužel v poslední minutě obdrželi vyrovnávací gól. Slavia tak v Kylešovicich remizovala 7:7.