Propadák v Lichnově

02.10.2023

TJ Sokol Lichnov - FK Slavia Opava 4:0 ( 1:0 )

branky: 14´  ,69´   Petula, 57´  ,72´  (p) Zahradník

rozhodčí: Yeghiazaryan - Barčík, Pavelek

ŽK: 50´ Mašlík, 79´ Fadrný, 83´ Zahradník - 44´ Melecký, 72´ Říčný, 83´ Hrbáč

V 53´  minutě neproměnil pokutový kop Melecký ( Slavia )

Diváci: 40

Sestava Slavie: Honka - Poštulka, Matějek, Říčný ( Valík ), Pavlíček - Henčl - Binar ( Hrbáč ), Klimeš ( Kratochvil ), Melecký, Štencel - Laník ( Prchala )


Historicky první utkání na hřišti Lichnova naši hráči nezvládli. Po bezzubém výkonu darovali svými chybami domácímu týmu jednoznačné vysoké vítězství. Nezáživné utkání mohl v druhé půli změnit Melecký, ale po faulu na Laníka neproměnil pokutový kop. Domácí hráči poté využili velké chyby v naší defenzivě a v poklidu dotáhli utkání k vysokému vítěžství.

Hodnocení trenéra Fišera:

Dnes jsme odehráli hrůzostrašné utkání. Celé utkání jsme se trápili ve všech herních činnostech. Neběhali jsme, kazili jsme většinu přihrávek, prohráli veškeré osobní souboje. Velkým zklamáním je pro mne rovněž výkon některých hráčů, kteří se mohli ukázat a říci si o větší minutáž v dalších utkáních. Tito hráči místo bojovnosti a chuti se ukázat, podali nejhorší výkony na hřišti. S dnešním výkonem nemůžeme pomýšlet na úspěch v žádném utkání. Pochvalu zaslouží pouze starší hráči, brankář Honka, střídající Kratochvil, který přinesl změnu ve středu hřiště a Laník, který jediný svým pohybem od první minuty se snažil na hřišti něco vymyslet.