První mistrovské utkání Slávie odehrány

22.08.2020

Budišov poražen!

Hned na úvod sezóny, čekal naše muže těžký zápas s Budišovem nad Budišovkou. Rozhodující byla 36 minuta, kdy jeden z hostujících hráčů dostal červenou kartu. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Ve druhém poločase již byl k vidění pouze jediný gól, do sítě hostů. Utkání tak skončilo 3:1 pro Slavii .

Žáci se Starou Bělou :

První mistrovské utkání dnes žáci odehráli se Starou Bělou. Starší s výkopem v 9:00 vedli na začátku zápasu gólem V. Šlupiny. Bohužel ale potom už dávali góly pouze hosté. Naši starší žáci , tak prohráli vysoko 1 : 7 .U mladších žáků byl zápas okořeněn o několik žlutých karet, ale na góly byl zápas velice chudý. Už první poločas upravil skóre na finální podobu. Sice ve druhém poločase bylo několik šancí na obou stranách, které ale nikdy gólem neskončili. Mužstva se tak rozešli smírně 1:1.