Slavia Opava - Těškovice

01.09.2018

Slavia na domácím hřišti remizovala s Těškovicemi 2-2.

Sešívaní dokázali otočit nepříznivý stav, kdy prohrávala v 17. minutě 0:1, na stav 2:1 . Ovšem výhru Slavie zhatil v 75 minutě Iliik .

Ikdyž sešívaní měli na začátku zápasu navrh, Slavia už v 16.minutě prohrávala 0:1 kdy skóre otevřel hostující Šenk.

Ve 34. a 35 minutě domácí způsobili Těškovicím šok. Během dvou minut bylo skóre otočeno. Góly dávali F.Mužík a L.Mařádek.

Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Ve druhém dějství bylo k vidění několik tutovek, které ale skórem nehýbalo.Hosté přidali a vytvářeli si šance na vyrovnání.Pro červeno bílé přišel trest v podání D.Illíka. Ten v 75. minutě vyrovnal na 2:2.

V závěru utkání mohli hosté trestat dál.Ale proti byl skvěle postavený brankář domácích B.Lorenz.

Těškovice si tak z Minervy zaslouženě odvezli bod.

Ohlasy k zápasu

FK Slavia Opava

Petr Čelůstka (trenér): Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme hráli nátlakovou hru, presovali jsme, bohužel jsme dostali branku z brejku. Nám se podařilo otočit do půle. Ve druhém Těškovice chtěly hrát, byly důrazní a zaslouženě vyrovnaly. S remízou spokojen nejsem, ale musím jí brát.

TJ Sokol Těškovice

Martin Šenk (vedoucí týmu): Obě mužstva předvedla kvalitní fotbalové výkony, pohledné kombinační akce, včetně střeleckých zakončení a hlavně branek. Remíza tak byla spravedlivou dělbou bodů pro obě mužstva.

Krajský přebor starší dorost

Fotbalový klub SLAVIA OPAVA, z.s.

3:2(0:1)

FC ODRA Petřkovice z. s.

Sešívaní dnes hostili Petřkovice s výkopem v 10:00.
Starší dorost po vyrovnaném zápase strhl vítězství na svou stranu ke konci utkání.

Slavia - Petřkovice 3:2