Slavia -Služovice

15.09.2018

Slavia smetla Služovice až ve druhé půli

SLAVIA OPAVA - SLUŽOVICE

  4:0(1:0)

Slavia neproměnila penaltu v prvním poločase. 

První půle byla také ve znamení nepřesností ,neproměněných šancí jako tomu napovídala neproměněná penálta P.Kavana. Ze strany Slavie to byla část hry bez nasazení. Soupeř málem červenobílé potrestal gólem, ovšem proti stála nikoliv obrana ale horní tyč. Skvělý moment přišel pro domácí s kopačky Mařádka, který technickou střelou k tyči otevřel skore v 36. minutě.

Druhý poločas , kanonáda Slavie!

Druhé dějství zápasu , se spřesnila kombinace. Soupeř se nedostal teměř za půlku. Slavii v té chvili ještě chbělo přesně zakončovat. Vše se změnilo v 52.minutě, kdy se ze standartní situace trefil Maisel. 

Díky dalšími dvěma góly Mužíka a Rýže , vyhráli domácí zaslouženě 4:0.Branky

36. L. Mařádek , 52. D. Maisel , 75. F. Mužík , 89. T. Ryž 

J.Z.

Ohlasy k zápasu

FK Slavia Opava

Petr Čelůstka (trenér): První poločas byl z naší strany vlažný, a naše hra se mi nelíbila. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, a my jsme z ojedinělé akce dali branku. Pak jsme nedali penaltu. Ve druhé části jsme hosty zlomili druhým gólem, a pak jsme diktovali tempo a hosty jsme skoro nepustili z jejich poloviny, i když šancí jsme taky moc neměli.

TJ Sokol Služovice

Petr Pardy (vedoucí týmu): První poločas byl z naší strany velice slušný. Dokonce jsme mohli jít do vedení. Bohužel jsme opět prohrávali nechytatelným gólem. Zkraje druhé půle jsme udělali hrubou chybu. Poté už víceméně hráli domácí. Brzo nám došly síly, a doku hráči nepochopí, že bez tréninku se hrát nedá, těžko se to zlepší.