18.08.2018

Muži:

Sobota 18. 8. 2018 17:00

Vřesina si veze tři body ze Slavie

Slavii se dnes nepodařilo napodobit zápas výhrou ,jako v minulém kole. Na domácím hřišti prohráli 1:2 s Vřesinou.

Slavie už ve čtvrté minutě inkasovala první gól z kopačky M. Boháče. Radost sešívaných přišla v 15.minutě kdy se trefil parádně Filip Mužík. V minutě 26. přišel opět gól do domácí sítě, který vsítil M.Hořínek.

Po zbytek zápasu ,už branka nepadla. Tři body tak putují do Vřesiny.

Slavia Opava - Vřesina   1:2(1:2)

STŘELCI: 15. Mužík Filip - 4. Boháč Martin, 26. Hořínek Martin

Napsali o nás:

Vše podstatné se stalo v prvním poločase, kdy se Vřesina ujala jednobrankového vedení, kdy Opava dokonce zahodila penaltu. Ve druhém se už skóre nezměnilo a Vřesina si připsala tři body.

Ohlasy k zápasu

FK Slavia Opava

Martin Greipel (vedoucí): Prohráli jsme si to sami, protože jsme v prvním poločase zahodili čtyři vyložené šance.

TJ Vřesina

Ondřej Teichmann (vedoucí): Vyrovnaný zápas, kdy oba celky předvedly kvalitní výkon, a my jsme byli šťastnějším týmem. Po dlouhé době vezeme konečně body z Opavy.
Autor: Tomáš Holata

Dorosty :

Neděle 19. 8. 2018 10:00- 12:15

Slavia Opava - Kravaře  2:3 starší

Slavia Opava  -  Kravaře  1:6  mladší

Už skoro tradičně patřilo nedělní dopoledne zápasům dorostů. Ti starší s výkopem v 10:00 nastoupili proti Kravařím. Bohužel , i když naši borci vedli od druhé minuty , nepodařilo se vedení udržet a prohráli tak 2:3.
Mladší dorost prohrál ,také s Kravařemi 1:6.