Muži:

12.05.2019 16:30

TJ Sokol Litultovice -  FK Slavia Opava 0:1(0:1)

Slávia veze cenné body z Litultovic.

Jako poslední nedělní zápas ,odehráli muži 22.kolo okresního přeboru až v 16:30 . Jediný gól padl ve 25.minutě z kopačky Jakuba Štencela. První poločas tak rozhodl o výsledku 0:1.

V tabulce jsou slávisté na prvním místě !

Dorosty:

Neděle 12. 5. 2019 11:45

Stará Bělá - Slavia Opava 4:0 (1:0) starší

Stará Bělá - Slavia Opava 3:4 (1:4) mladší

Žáci:

Neděle 12. 5. 2019 09:00

Slavia Opava - Dolní Benešov 7:2 (7:0) st.

V dnešním deštivém dopoledni , odehráli naši žáci utkání proti D. Benešovu. Starší s výkopem v 9 hod, už brzy strhli vedení na svou stranu. Soupeře dokázali celkem v klidu ,krásnými akcemi přehrávat. Utkání skončilo 7:2 pro domácí.

videa poločasů:

Slavia Opava - Dolní Benešov 7:1 (3:0) ml.

Mladší zdolali Benešov také. A  téměř podobným skóre jako starší borci  slavie, 7:1. Tomuto utkání také počasí příliš nepřálo , ale slávistům to nijak nevadilo. Několik nastřelených tyčí a gólových akcí ,se divákům i tak musely líbit. Vítězství a body patřili zaslouženě domácím.

video poločasů:

Přípravka:

Neděle 12. 5. 2019 15:00

Slavia Opava  - Hlavnice  -   odloženo

Pátek 10. 5. 2019 17:00

Slavia Opava "B" - Velké Heraltice 10:5 (6:3)

Naše starší přípravka dnes přivítala Velké Heraltice.
Na začátku utkání zaskočil naše kluky déšť. Neuměli se dostat do tempa a proto také brzy prohrávali. Brzy však dokázali skóre otočit a zvítězit.
Za což byli odměněni potleskem, promoklých diváků!