Víkend ve znamení bodů

31.08.2020

Víkend Slavie se vydařil .

Naše mužstva bodovala, jak v kategorii dorostů, tak i v žákovské kategorii. Pouze mužům se zápas v Heralticích bodově nevyvedl.
O víkendu také započaly sezonu i přípravky.

29.8.

Mužům se dnes nepodařilo napodobit výsledkově naše mladší žáky, kteří zvítězili ve Velkych Heralticích 3:14, a své utkání prohráli 3:1. V tabulce tak právě Heraltice skočili na čtvrté místo před Slavii. Dalším soupeřem Slavie budou Zlatníky. Oba celky si to rozdají v sobotu v 16:30.

29.8.

Dorost Slavie vítězně! Oba zápasy dnes v Darkovickach naší borci zvládli na jedničku. Starší zvítězili 1:5 a mladší 3:4. Gratulace !

30.8.

Výborný výkon dnes podali starší žáci . Z Krnova si po zásluze odváží všechny body, s výsledkem 1:4. Rozhodující byl druhý poločas se třemi góly v soupeřově síti.Mladší žáci nebodovali a prohráli 3:2.

Tento víkend měla starší přípravka odehrát hned dva zápasy. V sobotu proti Budišovu nad Budišovkou (odložen na pondělí kvůli dešti) a v neděli si už kluci zahráli první zápas nové sezóny v Březové. Po prvním poločase byla hra na straně domácích 6:2. V druhém poločase bylo vidět hodně možností na obou stranách. Důležité bylo, že naši kluci se rozehráli a začli dotahovat náskok domácích. Bohužel konec zápasu skončil jedno brankovým náskokem pro domácí 10:9.

Dnes 31.8.  v 17 hodin se odehrál odložený zápas starší přípravky proti Budišovu nad Budišovkou. Naší kluci bojovali, ale soupeř ukázal svou herní kvalitu a naši borci podlehli 5:15 (2:7 poločas).