žáci: SO Bruntál - Slavia

07.04.2019

Nedělní dopoledne nabídlo dvě utkání našich žáků. Starší vyhráli 2:1 a mladší 4:2.

Žáci vezou z Bruntálu plný počet bodů.

Starší žáci s výkopem v 9:45 se do soupeře v prvním poločase zakousli. Ale po tlaku přicházely jen neproměněné šance. Poločas 1:1. Dlouho to vypadalo, že se oba celky rozejdou s remízou. Proti byl ovšem Kavan, který natáhl a výstavní trefou zasadil soupeři ránu minutu před koncem.

SO Bruntál - Slavia  1:2

STŘELCI starších:

34. Baláž Ondřej - 15. Konečný Viktor, 69. Kavan Adam

Mladší žáci také zvítězili na horké půdě Slavoje. O poločase 1:1 to vypadalo, že se bude opakovat stejný scénář a čekání na rozdílový gól. Ovšem nebylo tomu tak. Nováček krásným průnikem trefil na 1:2. V minutě 47. zavezl balón před bránu Škrobánek,kde odcentroval na spoluhráče. Ti jemu nahrávku opětovali a ten se nemýlil , 1:3. Binar ke konci utkání upravil skóre na 2:4.

SO Bruntál - Slavia 2:4