Víkendová utkání Slavie:

Dorost:

Slavia Opava - Horní Suchá 0:3 (0:0) st.

Slavia Opava - Horní Suchá 3:6 (2:3) ml.

Bohužel, našim dorostům se na domácí půdě nedařilo. Starší i mladší dorost prohrál.

Žáci :

Dolní Benešov - Slavia Opava 1:3 (1:1)st.

Starší žáci v dnešním nedělním dopoledni odehráli v Dolním Benešově své mistrovské utkání. V prvním poločase nebyla k vidění nijak dobrá hra z obou stran. Poločas 1-1.
Ve druhém dějství ,po proslovu trenéra, nastoupili naši hoši jako vyměnění! Dokázali soupeři nastřílet ještě dvě branky . D.Benešov -Slavia 1:3

Gratulujeme ⚽⚽⚽

Dolní Benešov -Slavia Opava 2:3 (0:2)ml.

Mladší žáci dnes v D. Benešově dokázali také zvítězit. Výsledkem 2:3 si naši borci odvážejí všechny tři body.
Ve vyrovnaném utkání kluci slavie dokazali udržet jedno golový náskok až do poslední minuty.

Přípravky:

Slavia Opava "B" - Holasovice 3:5 (1:4)

Krásná prosluněná neděle nabídla mimo zápasy dorostů, také zápas naší starší přípravky. Ty hostili tým z Holasovic . Jako by dnešní domácí prostředí bylo zakleté pro vítězství. Ani tady se nepodával pomyslný pohár vítězství a naši borci podlehli Holasovicím 3:5